KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13835274

nr 1383 5274

Torbjörn Axelman

(f. 1932), Sverige

Blandteknik, "Själsö Gotland". Signerad, daterad -84. Motivet: 36x44, yttermått inklusive ram: 52x58 cm

Torbjörn Kullänger-Axelman, svensk konstnär född 1932.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 8 mars 2021
kl 20:08:18

Torbjörn Axelman

Läs mer om Torbjörn Axelman