KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13835274
nr 1383 5274
Torbjörn Axelman
(f. 1932), Sverige
Blandteknik, "Själsö Gotland". Signerad, daterad -84. Motivet: 36x44, yttermått inklusive ram: 52x58 cm
Torbjörn Kullänger-Axelman, svensk konstnär född 1932.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:08:18
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Torbjörn Axelman
Läs mer om Torbjörn Axelman